wtorek, 4 lutego 2020

Wtorek 04.02.2020

Rybna
Barszcz ukraiński

Bitki ze schabu w sosie
Nuggetsy z kurczaka z sosem czosnkowym
Bigos
Pierogi z mięsem

Okoń w sosie cytrynowym

2 komentarze:

Cyberous pisze...

Potrzebujesz zatrudnić hakera❓ Następnie skontaktuj się z PYTHONAX✅

Naprawdę niesamowita okazja do skontaktowania się z PYTHONAX polega na tym, że dokonany przez nas Hack nie może zostać namierzony, ponieważ każde nasze zadanie hakowania jest silnie chronione przez naszą zaporę ogniową. To tak, jakby powiedzieć, że jeśli ktoś spróbuje wyśledzić Hack, doprowadzi go do nas i zablokujemy wszystkie jego działania.

  Jesteśmy prawie niewidoczni dla władz od prawie dekady, a jeśli przejdziesz do Google PYTHONAX, tak naprawdę nie o nas wyjdzie, możesz zobaczyć tylko komentarze zrobione przez nas lub o nas.

  Kolejną niesamowitą rzeczą, z której możesz skorzystać przy zatrudnianiu naszych hakerów, jest to, że otrzymujesz Legit i najlepszą usługę hakowania, ponieważ zapewniamy Ci profesjonalnych hakerów, którzy mają specjalizacje w obszarze hakowania.
   Wykonujemy każdego hacka, używając specjalnych narzędzi hakerskich, które otrzymujemy z ciemnej sieci.

   Niektóre z oferowanych przez nas usług hakerskich to:
▪️ Hakowanie i klonowanie telefonów ✅
▪️Hakowanie komputera ✅
▪️ Hakowanie kont e-mail i mediów społecznościowych✅
▪️ Odzyskiwanie usuniętych plików✅
▪️ Śledzenie i znajdowanie osób ✅
▪️Unikanie oszustów✅
▪️ Wykrywanie włamań ✅
▪️Stealing / Kopiowanie plików i dokumentów z ograniczonych sieci i serwerów ✅
▪️Mnożenie Bitcoinów✅
▪️ Odzyskiwanie pieniędzy z opcji binarnej ✅
▪️ Odzyskiwanie pieniędzy na rynku Forex✅
▪️ Odzyskiwanie pieniędzy opcji IQQ
I wiele więcej......


Niezależnie od tego, jakiej usługi hakerskiej potrzebujesz, po prostu prześlij nam e-mail na adres e-mail podany poniżej.
pythonaxhacks@gmail.com
pythonaxservices@gmail.com

  PYTHONAX.
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone.

Betty Harper pisze...

I was in a very bad situation financially after losing all my savings to a cryptocurrency investment scam, I was swindled off all my entire savings and went bankrupt after borrowing from everyone around me. I thought I was going to lose my life until I saw a pop-up on the internet about WARDRIVERS CYBER, a cryptocurrency recovery company that has been helping many others to recover their funds. I hurriedly contacted them and gave them all the information about the scam that took my entire savings, it only took WARDRIVERS Cyber 48 hours to recover my funds, and was able to track down these scammers. I’m truly grateful for their efforts and swift response in helping me recover my money. I’m recommending their service to everyone out there, if you wish to contact WARDRIVERS, you can reach them via E-mail: WARDRIVERSCYBERSERVICE(@)TECHIE.COM